KŁOSY

Wykonywanie noży to nasza pasja od lat, z niej czerpiemy inspirację do stawiania sobie kolejnych wyzwań i ciągłego doskonalenia naszego rzemiosła. Żeby uczynić naszą pracę użyteczną dla innych, zajęliśmy się produkcją narzędzi kuchennych zakładając manufakturę KŁOSY.

Zajmujemy się ręcznym wytwarzaniem noży, pracą w drewnie i stali, która daje nam wiele satysfakcji. Prowadzimy proces powstawania noży od fazy projektowania, przez produkcję aż po sprzedaż.

Wszystkie nasze noże objęte są gwarancją. Zastrzeżeniem jest używanie noża zgodnie z przeznaczeniem - nóż jest narzędziem do cięcia, nie nadaje się do podważania ani rąbania, drewniane rękojeści nie nadają się również do mycia w zmywarkach. Niemniej, jeżeli coś złego stanie się z twoim nożem, odezwij się do nas, postaramy się rozwiązać problem.

Jeżeli twoje noże zaczynają nosić wyraźne ślady użytkowania, w naszym warsztacie możemy przywrócić je do dawnej świetności. Świadczymy też usługi ostrzenia noży, więcej informacji znajdziesz w zakładce - ostrzenie.

Jeśli masz pytanie, nietypowy pomysł, albo jesteś zainteresowany nożem oprawionym w wybrany przez Ciebie rodzaj drewna, napisz do nas.